Forum Klubu "Oldtimer Chojnów"

Klub Miłośników Starej Motoryzacji


#1 2012-03-12 21:37:10

strusadmin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 59
Punktów :   

Zaproszenie od Powiatowego Zespołu Szkół na wtorek 20 marca !

Zadzwonił do mnie Pan Kowalczyk z Powiatowego Zespołu Szkół z prośbą i zaproszeniem na odbywające się 20 marca (wtorek) dni motoryzacji. Organizowany jest powiatowy konkurs wiedzy, wystawa wszelkiego rodzaju sprzętów mechanicznych. Z tego co się dowiedziałem będzie swoje pojazdy pokazywać policja , straż pożarna, Pan Jan Wengrzyn przywiezie jakieś maszyny budowlane. Ogólnie całość organizowana jest dla młodzieży szkół średnich z kilku okolicznych powiatów.
Jeśli jest ktoś chętny to było by miło się zjawić.
Myślę że nie można odrzucać zaproszenia zwłaszcza z własnej miejscowości. Trzeba wspomagać lokalne inicjatywy.

Wiem że Karol pracuje i nie może pojechać ale garbuska mi udostępni więc będzie dumnie Nas reprezentował. Jak mi się uda znaleźć kierowce to pojedzie Rolls.
Jak ktoś chce a nie ma za bardzo czasu to mam taką propozycje. Można podstawić autko na plac pod szkołę, ja postaram się być tam cały czas więc przypilnuje samochodów a po wszystkim dam znać i pozabieramy się do domu.
Imprezka odbędzie się we wtorek od godz 10-11, w szkole na Wojska Polskiego (za szkołą na boisku)

Szczegóły do dogadania !!

Offline

#2 2012-03-15 19:12:37

strusadmin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 59
Punktów :   

Re: Zaproszenie od Powiatowego Zespołu Szkół na wtorek 20 marca !

Właśnie znalazłem plakat promujący imprezę. W związku z tym ogłaszam pełną mobilizację !!!!!!! kto może niech przyjedzie, ja będę pilnował samochodów. Dajcie znać

http://www.oldtimerchojnow.eu/plakat_big.jpg

Offline

#3 2012-03-31 18:46:29

lucaso27

Klubowicz

Zarejestrowany: 2011-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Zaproszenie od Powiatowego Zespołu Szkół na wtorek 20 marca !

Już po imprezie, może jakieś fotki się znajdą?? no i relacja..


Pozdrawiam - Łukasz Krzywda
www.ci-cars.pl/lucaso27

Offline

Klub Miłośników Starej Motoryzacji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl