Forum Klubu "Oldtimer Chojnów"

Klub Miłośników Starej Motoryzacji


#1 2016-11-08 20:19:59

bezizabel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-04
Posty: 6
Punktów :   

Praca za granicą dla dziewczyny

Witajcie. Moja siostra planuje wyjechać do pracy za granicą. W sumie myślała o tym od dłuższego czasu, teraz chyba po prostu się upewnila do tego pomyslu. Ja mam trochę wątpliwości, to jeszcze młoda osoba, obawiam się czy sobie da radę w obcym środowisku. W dodatku wybrala sobie dosyć trudny fach (a przynajmniej tak mi się wydaje), bo chce pracować w takim zawodzie: https://promedica24.com.pl/praca-dla-opiekunek/ Mi ciężko ocenić czy się nadaje do tej pracy (względy charakteru) ale na pewno ma przygotowanie kierunkowe (studia) więc wydaje się, że powinna sobie poradzić. Martwi mnie raczej to jak obie poradzi na początku w obcym miejscu, to jednak jest radykalna zmiana. Czy są tu może jakies osoby mające doświadczenie w pracy za granicą? Chce się poradzić w kilku kwestiach, jestem też ciekawy jakich warunków płacowych można się spodziewać w tej branży w Niemczech? Znacie się? Jeśli tak, proszę o informacje.

Offline

#2 2016-11-12 20:42:56

KrejziJohn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Praca za granicą dla dziewczyny

wydaje mi się że i w Polsce brak opiekunek do starszych ludzi. Sam bym z chęcią kogoś zatrudnił

Offline

Klub Miłośników Starej Motoryzacji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl