Forum Klubu "Oldtimer Chojnów"

Klub Miłośników Starej Motoryzacji


#1 2015-05-04 20:35:17

hilar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-15
Posty: 9
Punktów :   

Nowe przygody Bonda i jego Aston Martin

Witajcie. Niedawno z zaciekawieniem przeczytałam informację (jako chyba najbardziej zagorzała fanka przygód J.Bonda), że w najnowszym filmie (Spectre) wykorzystano aż osiem modeli Aston Martinów, tak aby zaprezentować auto/markę w pełnej krasie. Pościgi w Bondzie zawsze wciskają w fotel, albo wywołują efekt "wow". Nie wiem tylko na kiedy możemy się spodziewać premiery filmu? Ktoś wie? W każdym razie czekam z niecierpliwością. Co prawda jestem bardziej fanką pomysłów na film, scenariusza, gry aktorskiej, aniżeli "wartkiej akcji" czy "nowinek technicznych", ale muszę przyznać że to wszystko razem, mimo wielu za i przeciw miło się komponuje. Za każdym razem (niezależnie czy to był 'stary' czy 'nowy' Bond) te filmy się ogląda przyjemnie. Ciekawa jestem Waszej opinii na temat D. Creiga w tej roli? Sprawdza się? Są tu w ogóle może jacyś fani Bonda? Jeśli tak i czekacie z wypiekami na twarzy na nową odsłonę jego przygód to tutaj podrzucam małą zapowiedź tego co się bedzie działo http://www.conowego.pl/aktualnosci/wide … cji-13154/

Offline

Klub Miłośników Starej Motoryzacji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl