Forum Klubu "Oldtimer Chojnów"

Klub Miłośników Starej Motoryzacji


#1 2014-10-04 18:08:02

KrejziJohn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-04
Posty: 13
Punktów :   

Fach

Cześć. Zastanawiam się nad zmianą zajęcia, nie wiem tylko czym miałbym się teraz zajmować. Z kim nie rozmawiam to wszędzie straszą kryzysem, już mnie to nawet zaczyna irytować. Z tego właśnie powodu z moimi "rozterkami" przeniosłem się na forum. Sam już nie bardzo wiem co jest "przyszłościowe" w moim wypadku. Na początku planowałem http://www.wsb.pl/bezpieczenstwo-wewnetrzne-i-narodowe bo jakoś widziałem w tym się no i opis jest ciekawy. Z drugiej jednak strony nie wiem, czy później znajdę pracę w mieście, a jakoś wyjeżdżać nie mam zamiaru. Ciekaw jestem, jak to wygląda w Waszym przypadku? Wiem, że jest tu sporo młodych osób, pochwalicie się po jakich studiach jesteście?

Offline

#2 2015-05-07 20:48:41

modrzew

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-05-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Fach

studia są ważne ale chyba nie najważniejsze jednak w dzisiejszym świecie, oczywiście opłaca się je mieć i uważam że bezpieczeństwo to dobry trop

Offline

#3 2016-05-16 21:30:16

dzon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-05-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Fach

moim zdaniem kierunek brzmi całkiem ciekawie, a jeśli odnajdujesz się w tym "temacie" i to Ciebie interesuje, to nie masz się nad czym zastanawiać. Moim zdaniem dziś liczy się pomysł na siebie oraz to aby w zajęciu odnaleźć pasję, albo chociaż się trochę interesować swoja pracą - to jest idealne rozwiązanie, gdy trzeba siedzieć nad czymś "po godzinach", przynajmniej nie czujesz aż takiego zmęczenia bo nakręca Cię pasja :-) A tak na poważnie, to na pewno warto inwestować w języki i biegłą ich znajomość. Wiele osób niby zna jakiś język, ale gdy przychodzi do konkretów to lepiej nie mówić. Tutaj warto zainwestować na pewno. Sam jestem na etapie wybierania jakiegoś intensywnego kursu tego rodzaju www.ef.pl/pg/kursy-jezykowe/ , choć wydaje mi się, że nie jest u mnie źle ze znajomością języka. Wolę jednak mieć 100% pewności niż tylko polegać na własnej (subiektywnej) ocenie.

Offline

#4 2016-11-05 12:32:12

KrejziJohn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Fach

Tak to prawda Misiewiczowi wystarczyło gimnazjum i ścisłe stosunki z Macierewiczem

Ostatnio edytowany przez KrejziJohn (2016-11-05 12:32:28)

Offline

Klub Miłośników Starej Motoryzacji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl