Forum Klubu "Oldtimer Chojnów"

Klub Miłośników Starej Motoryzacji


#1 2012-09-16 17:14:00

lucaso27

Klubowicz

Zarejestrowany: 2011-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Oldtimer Chojnów 2013 - propozycje

Nakręcony troszkę minionym zlotem, jak to mówią "pierwsze koty za płoty" i wstępnymi, luźnymi rozmowami z kilkoma uczestnikami postanowiłem założyć ten wątek. Na wstępie proszę Admina o przyklejenie tegoż wątku.

Jak wiemy w naszej okolicy nie ma zbyt wiele, jak dla mnie to nawet zbyt mało jest zlotów, wystaw starych pojazdów zarówno old- jak i youngtimerów. Natomiast wiemy, że są w okolicy  właściciele, pasjonaci, kolekcjonerzy starych samochodów, motocykli i innych sprzętów. Wydaje mi się dobrym pomysłem byłoby  organizowanie cyklicznych imprez, na których będziemy mogli się spotykać, pokazać innym nasze pojazdy, po prostu dobrze się bawić.

Chciałbym abyście w tym miejscu wyrażali swoje opinie, pomysły, uwagi co do możliwości, terminów, miejsc i sposobów organizacji takich zlotów. Propozycje mogą dotyczyć zarówno naszej okolicy jak i trochę dalszych terenów w przypadku zainteresowania uczestników. To chyba dobry moment aby zacząć się zastanawiać nad przyszłym sezonem, im wcześniej ustalimy terminy tym łatwiej trafimy z reklamą do większej liczby zainteresowanych. Liczę na spory odzew użytkowników forum a także odwiedzających. Piszcie co sądzicie o tym pomyśle


Pozdrawiam - Łukasz Krzywda
www.ci-cars.pl/lucaso27

Offline

Klub Miłośników Starej Motoryzacji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl